Про компанію «МКУ»

«МКУ» — компанія з багаторічним досвідом у наданні послуг з виготовлення та встановлення перил, сходів, навісів та інших виробів з нержавіючої та чорної сталі, алюмінію, скла, дерева та інших матеріалів.
Виробництво конструкцій власної розробки або за кресленням замовника. Вигідні умови для приватних та корпоративних клієнтів. Доставка продукції по всій території України.

Компанія була заснована у 2004 році як приватне підприємство з виготовлення перил,сходів,навісів та інших виробів для приватних та корпоративних клієнтів.

У зв’язку з розширенням штату співробітників та збільшенням обсягів замовлень, було ухвалено рішення про заснування ТОВ «Металеві конструкції України», та була зареєстрована торгівельна марка «МКУ», яка гарантує високу якість нашої продукції.

НАШІ КЛІЄНТИ

Монтаж сходових огорож був виконаний якісно, у належний термін та були враховані усі побажання клієнта. Рекомендуємо ТОВ «МКУ» як надійного партнера.

Олександр
Щасливий клієнт

Висловлюємо глибоку подяку компанії за встановлені огорожі для балконів та перила для сходів. Балконні огорожі добре вписалися в екстер’єр, всі конструкції виглядають як цілісні, швів не видно. Акуратна та якісна робота. Спасибі!

Андрій
Щасливий клієнт

Висловлюємо щиру вдячність працівникам «МКУ»,  за сумлінне та якісне виконання робіт у поставлені терміни щодо встановлення поруччя та поручнів з нержавіючої сталі

Сергій Вікторович
Компанія
Меню